Helsingborg: 042-64850   Ängelholm: 0431-24000

Kontakt Ängelholm

Lärkgatan 5A

Box1191
262 23 Ängelholm

Öppettider:
måndag-fredag 08.00-17.00

Lunchstängt 12.00-13.00

Jourservice 
Telefon: 0431 – 240 40
Utanför ordinarie öppettider dvs,
måndag – fredag 17.00-08.00
lördag-söndag 00.00-24.00

 

 Telefon: 0431 – 240 00
respartner@respartner.se

 

Momsreg nr SE556415091901

Styrelsens säte: Ängelholm

 

 

 

 

Kontakt Helsingborg

 

Respartner
c/o Genetor
Sundstorget 2

 252 21 Helsingborg

Öppettider:
måndag-fredag 08.00-17.00
Lunchstängt 12.00-13.00

 

Jourservice 
Telefon: 042 – 648 50

måndag – fredag 17.00 – 08.00.
lördag- söndag 00.00 -24.00 

Telefon: 042 – 648 50
helsingborg@respartner.se

Momsreg nr SE556660721301

 Styrelsens säte: Helsingborg 

 

Respartner AB har ställt statlig resegarantier hos kammarkollegiet.
Respartner AB är medlem i Svenska Resebyråföreningen.

ÄNGELHOLM - 0431 - 240 00
Waike Raag-Killberg
Waike Raag-Killberg

Waike.Raag-Killberg@respartner.se

Malin Bengtsson
Malin Bengtsson

Malin.Bengtsson@respartner.se

Hanna Moberg
Hanna Moberg

Hanna.Moberg@respartner.se

Gianni Pegoraro
Gianni Pegoraro

Gianni.Pegoraro@respartner.se

HELSINGBORG - 042 - 648 50
Maritha Johansson
Maritha Johansson

Maritha.Johansson@respartner.se

Camilla Halmen
Camilla Halmen

Camilla.Halmen@respartner.se

Erling “Kalle” Karlhager
Erling “Kalle” Karlhager

Erling.Karlhager@respartner.se

Caroline Mathiasson
Caroline Mathiasson

Caroline.Mathiasson@respartner.se