Helsingborg: 042-64850   Ängelholm: 0431-24000

Jourservice

Ängelholm

Lärkgatan 5A
Box1191
262 23 Ängelholm

Tel: 0431 – 240 00
Fax: 0431 – 240 09
respartner@respartner.se

Momsreg nr SE556415091901

Styrelsens säte: Ängelholm

Helsingborg

Kullagatan 30
252 20 Helsingborg

Tel: 042 – 648 50

helsingborg@respartner.se

Momsreg nr SE556660721301

Styrelsens säte: Helsingborg

Öppettider: måndag-fredag 08.00-17.00
Respartner AB har ställt statlig resegarantier hos kammarkollegiet.
Respartner AB är medlem i Svenska Resebyråföreningen.

Jourservice

Vårt journummer är:

Helsingborg: 042 - 648 50
Ängelholm: 0431 - 240 40

Om du behöver snabb hjälp utanför ordinarie öppettider.

> Läs mer

ÄNGELHOLM - 0431 - 240 00
Waike Raag-Killberg
Waike Raag-Killberg

Waike.Raag-Killberg@respartner.se

Malin Bengtsson
Malin Bengtsson

Malin.Bengtsson@respartner.se

Hanna Moberg
Hanna Moberg

Hanna.Moberg@respartner.se

Gianni Pegoraro
Gianni Pegoraro

Gianni.Pegoraro@respartner.se

HELSINGBORG - 042 - 648 50
Maritha Johansson
Maritha Johansson

Maritha.Johansson@respartner.se

Camilla Halmen
Camilla Halmen

Camilla.Halmen@respartner.se

Erling “Kalle” Karlhager
Erling “Kalle” Karlhager

Erling.Karlhager@respartner.se

Kristin Roos
Kristin Roos

Kristin.Roos@respartner.se

Caroline Mathiasson
Caroline Mathiasson

Caroline.Mathiasson@respartner.se

Agneta Frohm
Agneta Frohm

Agneta.Frohm@respartner.se

Curt Andersson
Curt Andersson

Curt.Andersson@respartner.se